foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów
Mimo wysokich temperatur, szkoła pracuje zgodnie z planem. Jest to jednak ekstremalnie trudna sytuacja dla naszych niepełnosprawnych uczniów. W związku z tym, jeżeli jesteście Państwo zaniepokojeni samopoczuciem Waszych dzieci, zachęcam do ich wcześniejszego odbioru o godzinie 13.40. Takie rozwiązanie proponuję do piątku 14 czerwca br. Informację tę przekazaliśmy firmom realizującym dowóz uczniów do szkoły. Będą się z Państwem kontaktować indywidualnie.
 
Marek Wróbel 
dyrektor ZSS w Opolu

 

Kontakt

 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

Adres e-mail awaryjny zssopole@gmail.com
 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.