foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Już dawno planowaliśmy wspólny biwak. Marzenia się spełniły, pojechaliśmy na trzy dni do Turawy. Zamieszkaliśmy w pięknym ośrodku „Wodnik” tuż nad Jeziorem Dużym. Organizowaliśmy długie spacery nad jezioro i nawet wchodziliśmy do wody. Wieczorem był grill i wesołe pogawędki. Miło spędzaliśmy czas przy kawie i porannych plenerowych śniadaniach. Mieliśmy cudowną pogodę, która zachęcała do uprawiania sportów. Sporo czasu poświęciliśmy na przygotowanie Balu Absolwenta. Trzeba było poćwiczyć nasze role i tańczenie poloneza. Urządziliśmy salę i pomagaliśmy przy ustawianiu talerzy z poczęstunkiem. A potem w gronie zaproszonych gości: dyrekcji szkoły, nauczycieli i naszych rodziców zaprezentowaliśmy nasze osiągnięcia. Były chwile wzruszeń, uroczyście zatańczony polonez i wspaniała zabawa…  

Napisali uczestnicy wycieczki i balu

 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.