foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

29.05.2019r. odbył się pokaz akcji ratowniczej oraz nauka udzielania pierwszej pomocy. Organizatorem pokazu był p. Dariusz Polak, który zaprosił ratowników medycznych z Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego. Jeden z ratowników przyjechał na motorze wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt do ratowania rannych. Drugi z nich zaprezentował specjalistyczny samochód, który może dojechać w wiele niedostępnych miejsc ze względu na ukształtowanie terenu. Ratownicy i prowadzący prezentowali zgromadzonym uczniom jak należy udzielić pierwszej pomocy i
jak skorzystać ze sprzętu do tego potrzebnego. Na koniec spotkania koordynator ratownictwa medycznego obdarował wszystkich uczniów dużymi misiami maskotkami.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.