foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Dnia 24.04.2018r. w szkole przy ul. Książąt Opolskich odbył się Świetlicowy Mini Playback Show. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne, które były rozpatrywane w dwóch kategoriach: grupowej i indywidualnej. W kategorii grupowej jury wyróżniło klasę VI d oraz VI b. W kategorii indywidualnej  trzecie miejsce zajął Mateusz Pach oraz Michał Otte, drugie miejsce zdobyła Kasia Niedziela, a pierwsze miejsce zajęła. Ola Piechota. Gratulujemy wygranych, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział oraz wspaniałą zabawę! 
 

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.