foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

11 maja 2018 roku - już po raz trzynasty -  odbył się, organizowany przez nauczycielki naszej szkoły, Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Opolu i Opolszczyźnie. W tym roku przeprowadzono go w innym niż zwykle miejscu - w Opolskim ZOO, co było niemałą atrakcją dla reprezentacji szkół. Zgodnie z nazwą wydarzenia, pytania i zadania związane były z naszym miastem oraz województwem. Uczestnicy wykazali się wiedzą odpowiadając na 42 pytania (wcale nie takie łatwe!!!), wskazywali nawy miejsc ukazanych na fotografiach, tłumaczyli słówka z gwary opolskiej na język polski, podawali nazwiska znanych sportowców  z naszego regionu. Reprezentantki naszej szkoły - Marta i Ania  - zajęły I miejsce. Gratulujemy serdecznie!!!

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.