foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

7 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy poświecony obchodom 800 lecia Opola -  „Znam swoje miasto”.

Każdy zespół reprezentowała dwuosobowa drużyna. W pierwszej części rozpoznawaliśmy zabytki Opola, rozwiązywaliśmy zagadki, pisaliśmy kartkę z miasta do przyjaciela oraz rozróżnialiśmy na zdjęciach obiekty będące zabytkami i nowoczesne elementy w mieście.

W części muzycznej rozpoznawaliśmy twarze znanych piosenkarzy oraz zgadywaliśmy tytuły słuchanych piosenek. Na zakończenie odpowiadaliśmy na pytania quizowe.

Część zadań była dla nas łatwa, ale niektóre sprawiały nam trudność. Publiczność także świetnie się bawiła, bo również do niej kierowano część pytań. Była świetna zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.   Klasa II A PdP

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2018 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.