foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Bohaterem spotkania w  Klubu Podróżnika był tym razem Damian, który zaproponował  aż dwie podróże jednocześnie, czyli  „Poznaj swój Kraj i Świat”.  Zapowiadane w zaproszeniu miejsca to bliski  Jarnołtówek na Opolszczyźnie i Drezno w Niemczech. Pierwsza trasa wiodła  w Góry Opawskie. Zdjęcia i komentarz  Damiana,  zachęciły nas do górskich wędrówek, ale pokazały także, że podczas wypoczynku warto poszukiwać ciekawych miejsc,  poznawać  lokalną historię i odkrywać nowe smaki. W czasie drugiej wycieczki „udaliśmy się” do Niemiec i uroczego miasta Drezna – nazywanego Florencją Północy. Prezentowane zdjęcia pokazały bogactwo zabytków tego miasta. Dużym zainteresowaniem cieszyła się opowieść o najpiękniejszej mleczarni świata. Jak zwykle goście dopisali, a występ Damiana nagrodzono głośnymi brawami oraz indywidualnymi gratulacjami. Na koniec  spotkania zwyczajowo – test flagowy zdany wzorcowo.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.