foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

 

Klub powstał dzięki ciekawskim uczniom z klasy III C Szkoły Przysposabiającej do Pracy i skupia  miłośników wędrówek dalekich i bliskich. Możliwość zaprezentowania swoich podróżniczych doświadczeń to wyjątkowa okazja do uporządkowania  dokumentacji  z wycieczki – zdjęcia, pamiątki, by poźniej na forum szkoły wystąpić i przedstawić obszerną relację. Chętni mogą też opowiedzieć o swoich marzeniach i planach wyjazdowych. Spotkania odbywają się systematycznie i według ustalonego planu pod hasłami: „Poznajemy Świat” lub „Poznaj swój Kraj” . 
 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.