foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W nowym roku Klub Podróżnika zaprosił wszystkich ciekawskich  do odkrywania i podziwiania  pięknych miejsc na Półwyspie Iberyjskim. Gościem spotkania, który przedstawił  relację ze swojej wędrówki był  Mateusz. Zaprezentowana bogata dokumentacja fotograficzna odwiedzanych miejsc w Hiszpanii i Portugalii, symbole tych krajów, kulinaria, artyści, kultura, legendy i zgromadzone pamiątki bardzo zaciekawiły widzów, a wyjątkowa ekspresja z jaką Mateusz opowiadał o wycieczce ubarwiły  przekaz. W jednym szczególnym  miejscu – Santiago de Compostela był również  Jacek, więc  wykonano wspólne zdjęcie dwóch Pielgrzymów.  Występ naszego Podróżnika został doceniony  gromkimi brawami. Jak zwykle na zakończenie mogliśmy sprawdzić swoją znajomość flag różnych państw i tym razem test wypadł pomyślnie.  

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.