foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W  Klubie Podróżnika „Globus” wystąpił Piotr, który zaprosił nas na spotkanie z cyklu „Poznaj swój Kraj”. Zdecydował się zaprezentować swoje rodzinne miasto – Ozimek. Kolorowe ilustracje zabytków (most żelazny, kościoły), warte odwiedzenia miejsca kultury (muzeum hutnictwa, sekcje w domu kultury), możliwości realizacji różnych form aktywności fizycznej (siłownie, spływ kajakowy, kręgielnia, rowery, spacery, piłka nożna) oraz smakowite punkty gastronomiczne zrobiły na nas duże wrażenie i zachęciły  do odwiedzenia miasta.  W trakcie pokazu Piotr omawiał zdjęcia i udzielał  odpowiedzi na pytania. Występ wszystkim bardzo się podobał i został nagrodzony gromkimi brawami. Dodatkową atrakcją tego spotkania była galeria zdjęć Ozimka, widokówki oraz lokalna gazeta „Wiadomości Ozimskie”. Spotkanie to pokazało, jak piękna jest Opolszczyzna. 
 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.