foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Gościem Klubu Podróżnika był tym razem Andrzej, który w ramach cyklu spotkań „Poznajemy Świat” opowiedział nam o swojej pasji, czyli co go w Egipcie interesuje. Publiczność jak zwykle dopisała. Przy dźwiękach nastrojowej, egipskiej muzyki obejrzeliśmy ciekawą prezentację o historii i kulturze Egiptu. Były też egipskie: wynalazki, smakołyki, stroje, muzyka, a także historia biblijna o Mojżeszu. Dowiedzieliśmy się też, jak zaplanować podróż – jakie są możliwości wyjazdu i ile to kosztuje. Zwyczajowo, bohater spotkania zaprosił do podziwiana przygotowanej ekspozycji pamiątek z Egiptu. Występ Andrzeja został doceniony – kolega Damian podziękował mu za piękną opowieść i wręczył album o Egipcie. Życzyliśmy Andrzejowi spełnienia marzeń – udanego wyjazdu do Egiptu. Na zakończenie sprawdziliśmy znajomość flag „odwiedzanych” dotychczas krajów i bardzo dobrze zdaliśmy ten egzamin.
 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.