foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Tym razem Szkolny Klub Podróżnika zgromadził dużą grupę osób, zaciekawionych  afrykańskimi klimatami. Swoją prezentację o pobycie w Tunezji przedstawił Damian. Ta wspólna „podróż” pokazała, że oprócz wypoczynku zawsze warto podziwiać  zabytki, poznawać kulturę i historię odwiedzanego kraju , a także skorzystać z proponowanych lokalnych atrakcji. Nie zabrakło także pamiątek z wycieczki,  które Damian pięknie zaprezentował. Ten wyjazd w gronie przyjaciół obfitował także w przygody i sportowe wyzwania, którym nasz Bohater bez trudu sprostał. Wrażeń była moc, więc  publiczność zadawała różne  pytania. Występ nagrodzony został gromkimi brawami.   

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.