foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Po raz kolejny Szkolny Klub Podróżnika „Globus” zgromadził liczne grono ciekawych Świata. Na spotkanie pod hasłem „Poznajemy Świat – zwiedzanie i pielgrzymowanie” tym razem zaprosił nas Jacek z klasy III C Pdp. Jego relacja z długiej podróży „śladami Ojca Świętego Jana Pawła II ” dotyczyła aż 13 miejsc  w różnych krajach europejskich: Francji, Hiszpanii, Portugalii. Dzięki pięknie opowiedzianym historiom na tle fantastycznych zdjęć, odbyliśmy z Jackiem podróż w miejsca cudne i  bogate swą wzruszającą  niezwykłością. Przy okazji poćwiczyliśmy zwroty grzecznościowe w kilku językach, a także zdaliśmy egzamin ze znajomości flag odwiedzanych krajów. Bohater tego wyjątkowego spotkania zaprezentował nam mnóstwo pamiątek z pielgrzymki, ale najwięcej emocji wzbudziły atrybuty pielgrzyma do Santiago de Compostela. Na koniec zostaliśmy obdarowani obrazkami z Lourdes i zaproszeni do podziwiana przygotowanej ekspozycji. To wspólne podróżowanie pokazało, że pasje różne mamy i chętnie słuchamy! 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.