foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Szkolny Klub Podróżnika „Globus” wznowił po wakacjach swoją działalność. Ponieważ uczniowie klasy III C pdp, powodowani ciekawością odwiedzili wiele miejsc, powstał plan prezentacji. Jako pierwszy o swoich przeżyciach opowiedział Mateusz, zapraszając na spotkanie kilka klas, co utworzyło sporą widownię. Dzięki pięknym zdjęciom, komentarzowi, a także przedstawionym pamiątkom poznaliśmy interesujące miejsca  na mapie Polski – Duszniki Zdrój i Złoty Stok. Uczestnicy żywo reagowali na prezentowane slajdy, chętnie zgadywali i komentowali. Takie wspólne  przeżywanie zachęci nas na pewno do podejmowania  różnych działań – bo nawet  najbliższa podróż – spacer ma wielką wartość poznawczą. Pamiętajmy, że  Szkoła Promująca Zdrowie zachęca w tym roku do współpracy. Dzielmy się więc swoimi pasjami, zachęcajmy innych do aktywnego stylu życia!  

 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.