foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Podczas ostatniego, dwunastego  spotkania Szkolnego Klubu Podróżnika, najbardziej aktywny poszukiwacz przygód –  Jacek Szramiak, zabrał nas w ciekawą podróż do Holandii. Poznaliśmy holenderskie specjały, czyli rowery, sery, kanały, poldery, tulipany i chodaki. Bohater spotkania opowiedział pięknie o celu swoich wizyt w tym „kraju na wodzie”: odwiedziny u rodziny, celebrowanie różnych uroczystości według zwyczajów holenderskich. Pokazał także miejsca, w których wypoczywał nad Morzem Północnym i miejsca, które zwiedzał. Jak zawsze przygotowana była ciekawa ekspozycja pamiątek z podróży. Zwieńczeniem prezentacji była degustacja różnych gatunków serów holenderskich. Jak zawsze na koniec sprawdziliśmy znajomość flag  przedstawianych w Klubie krajów. Egzamin wypadł pomyślnie.

To był bardzo pracowity rok dla członków Szkolnego Klubu Podróżnika.

Mateusz Pałka, Damian Tyloch, Jacek Szramiak, Andrzej Żmudź, Piotr Giesa

serdecznie dziękują wszystkim osobom - sympatykom za obecność, wspieranie i kibicowanie!

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.