foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

To już było jedenaste spotkanie w ramach Klubu Podróżnika w tym roku szkolnym. Bohaterem podróżniczej relacji z cyklu „Poznaj swój Kraj” był Mateusz, który zaprosił nas na wycieczkę do Warszawy. Prezentowane zdjęcia pokazały, że czas spędzony  w Stolicy, nasz Podróżnik podzielił na wiele aktywności: rehabilitację w Fundacji, spotkania z warszawską rodziną oraz zwiedzanie Warszawy. Wspólnie z Mateuszem odkrywaliśmy nowe miejsca na mapie Warszawy, rozpoznawaliśmy znane zabytki i ważne dla naszego Kraju instytucje. Poznaliśmy historię miasta, zobaczyliśmy, jak bardzo wypiękniało   w ostatnich latach i ciągle się zmienia. Zostaliśmy zachęceni do zwiedzania, bo przecież „Warszawa da się lubić” i „Jak przygoda to tylko w Warszawie”.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.