foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Wyjątkowo aktywny podróżnik – Jacek, zaprosił nas tym razem na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Dzięki bardzo ciekawej relacji  naszego Gościa, bogatej dokumentacji fotograficznej i cudnym pamiątkom, „spędziliśmy wspólnie” Wielki Tydzień w Jerozolimie – stolicy Izraela. Wędrowanie śladami ostatnich dni Pana Jezusa było dla wszystkich wielkim przeżyciem, a ogromna wiedza Jacka i sposób prezentacji, zaimponowały uczestnikom spotkania. Występ nagrodzony został wielkimi brawami!!

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.