foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Dnia 03.06.2019 roku, uczniowie klas biorących udział w Programie edukacyjnym Szkoła  z Prawami Dziecka, wzięli udział w obradach dotyczących nominacji osób do odznaczeń odznaką Szeryfa Praw Dziecka. Omówiliśmy jakie warunki musi spełnić kandydat, który zostanie Szeryfem. Długo zastanawialiśmy się, dyskutowaliśmy, aż w końcu wybraliśmy  pięciu wspaniałych Szeryfów! Już niebawem, odbędzie się uroczysta Gala, podczas której podsumujemy wszystkie nasze działania związane z realizacją Programu oraz wręczymy odznaki naszym wspaniałym Szeryfom!

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.