foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

11 maja 2020 roku obchodziliśmy Dzień bez śmiecenia. Z tej okazji uczniowie klas VI a, VIII e i VIII f zapoznali się z ciekawostkami na temat segregacji odpadów, przypomnieli zasady i przedstawili jak  w ich domach segreguje się odpady. Pamiętamy, że nie tylko w Dniu bez śmiecenia dbamy o segregację odpadów i troszczymy się o środowisko, lecz robimy to każdego dnia.  Wspólnie możemy zadbać o naszą planetę, aby była piękna i zielona. „Nie bądź leniem, dbaj o Ziemię!” 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.