foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

07 lutego 2020 roku odbył się apel podsumowujący działalność Szkoły Promującej Zdrowie i PCK za I półrocze roku szkolnego 2019/2020. Podczas spotkania przypomnieliśmy sobie jak wyglądała nasza praca od września, co już udało nam się zrobić. W trakcie apelu wyróżniono uczniów, którzy przynieśli do szkoły największą ilość baterii, nakrętek i grosików do akcji „Gorączka złota”.  Na koniec omówiliśmy zasady bezpieczeństwa w domu i poza nim. Wszystkim życzymy bezpiecznego i zdrowego wypoczynku. W trakcie ferii nie zapominamy również o naszych proekologicznych zachowaniach.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.