foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Chociaż tematyka segregowania odpadów nie jest nam obca, chętnie i bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w warsztatach ekologicznych, które realizowane są w placówkach oświatowych przez Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Opola, w ramach projektu „Wspólna akcja – segregacja”. Ciekawe formy prezentacji: stroje, film, koło fortuny, konkurs, możliwość praktycznego działania, były doskonałą okazją do przypomnienia i utrwalenia zasad prawidłowej segregacji odpadów komunalnych. Tematem przewodnim było wprowadzenie niebieskiego pojemnika, przeznaczonego na  odpady z papieru i tektury. Ponieważ wszyscy uczestnicy spotkania wykazali się znajomością zagadnienia i zdali test recyclingowy, otrzymali na koniec atrakcyjne gadżety i nagrody.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.