foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Uczniowie klasy III b w ramach OTWARYCH DRZWI  ZSS w Opolu przyrządzili zdrowe kanapki. Do wykonania wiosennych kanapek użyliśmy: chleba na naturalnym zakwasie, prawdziwego masła, żółtego sera, twarogu, sałaty, pomidorów, papryki, cebuli, szczypiorku, zielonego ogórka, rzodkiewek    i swojskich jajek. Wspólnie z wychowawcą i pomocą przygotowaliśmy bogate śniadanie w witaminy, którym mogliśmy się razem delektować w milej atmosferze. 
 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.