foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Uczniowie klas I B SPdP i VI b spotkali się na warsztatach kulinarnych. Tym razem pielęgnowaliśmy tradycje związane z obchodami tłustego czwartku. Podczas naszych wspólnych działań, wykonaliśmy oponki. Do przepisu potrzebowaliśmy: mąkę, cukier, jaja, twaróg i sodę oczyszczoną. Musieliśmy dokładnie odmierzyć ilość składników, dlatego korzystaliśmy między innymi z wagi kuchennej. Gdy ciasto było gotowe, mogliśmy wycinać kółeczka. Podczas smażenia wyrobów, piękny zapach unosił się po całej szkole, zachęcając innych do odwiedzenia naszej klasy. W efekcie te wyjątkowe specjały bardzo smakowały  nie tylko nam, ale także  niespodziewanym Gościom.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.