foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Uczniowie klasy VId oraz III SPdP brali udział w zajęciach profilaktycznych poświęconych higienie jamy ustnej. Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania krótkiego opowiadania o Kubie, który zapomniał o codziennym myciu zębów. Dyskusja, która wywiązała się po wysłuchaniu tekstu miała na celu przypomnieć o zasadach prawidłowego dbania o uzębienie oraz zwrócić uwagę na jakość spożywanych potraw i przekąsek. W części praktycznej uczniowie mieli za zadanie ułożyć historyjkę obrazkową pt. „Wizyta u dentysty” oraz wykonać rysunek pt. „Moje zdrowe zęby”. Na koniec spotkania wszyscy udali się do szkolnej łazienki, by móc „w praktyce” zastosować omówione zasady szczotkowania ząbków. 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.