foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Jak co roku w okresie przedświątecznym szkolny wolontariat wkroczył do akcji, o czym poinformowała nas na apelu, pani pedagog Agata Gamroth. Dowiedzieliśmy się na czym polega wsparcie i do kogo jest adresowane. Spróbowaliśmy wspólnie zapełnić kosz określonymi  produktami, aby wiedzieć , co tak naprawdę jest potrzebne. Przypomniano także o trwającej cały rok szkolny akcji  „Gorączka złota” oraz o Projekcie „Bezpieczna droga – ogólnopolska kampania profilaktyczna”. Szkolna akcja wolontaryjna trwać będzie od 3 – 14 grudnia 2018 r. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.