foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

29 listopada 2018 roku uczniowie klasy VId wraz ze swoimi rodzicami brali udział w warsztatach kulinarnych pt. „Boskie zapachy w kuchni”. W trakcie zajęć uczestnicy mieli za zadanie wykonać zdrowe i kolorowe przekąski. Pracę rozpoczęto od dokładnego zapoznania się ze zdrowymi produktami spożywczymi oraz przygotowanymi przepisami kulinarnymi. Po prawie 30 minutach dyskusji podjęto decyzję o pieczeniu „Fit-ciasteczek” i „Lekkiej pizzy”. Z ogromnym zaangażowaniem wszyscy przystąpili do pracy. Część uczniów zajęła się wykonaniem ciastek, pozostali wspólnie z rodzicami kroili warzywa na pizzę. Pani Magda – mama Michała razem ze swoim synem przygotowała ciasto na pizzę według sekretnego przepisu. 
Po prawie 3 godzinnej pracy z dostępnych składników, pozbawionych cukru i soli nasi kucharze wyczarowali bezcukrowe ciasteczka i zdrową pizzę. Efekty ich pracy zobaczcie sami.

 

Kontakt

 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

Adres e-mail awaryjny zssopole@gmail.com
 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.