foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Tym razem w ramach Projektu „Wysportowany i zdrowy” odbyło się  spotkanie rodziców uczniów oraz nauczycieli  ze specjalistą ds. żywienia -  panią Barbarą Krasowską. Ciekawa forma  prezentacji pt. „E – tam – kupuj z głową i dbaj o zdrowie” zachęcała uczestników do dyskusji oraz refleksji na temat naszej codziennej diety. Po wspólnej  analizie  składu wielu produktów spożywczych uznano, że pomimo starań bardzo trudno  ograniczyć ilość  spożywanego cukru. Były też relacje o własnych doświadczeniach żywieniowych i wpływie diety na ogólne samopoczucie. Ideą programu jest poprawa do 2020 roku stanu zdrowia mieszkańców Opolszczyzny, poprzez przeprowadzenie kompleksowej interwencji edukacyjno –zdrowotnej oraz wdrożenie działań zapobiegających nadwadze, otyłości i cukrzycy. 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.