foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Jesienny sezon ogrodowy w pełni. Korzystając z pięknej pogody klasy SPdP wyjechały na swój ogród w DPS w Czarnowąsach. Promując zdrowie i ruch na świeżym powietrzu wykonywaliśmy sporo prac jesiennych związanych z kopaniem ogrodu, wyrywaniem uschniętych części roślin oraz zbieraniem jabłek. Podziwialiśmy również nasze plony. Pięknie urósł seler i drugi rzut fasolki już kwitnie. Bardzo ładnie prezentowała się natka pietruszki ozdobnej, tworząc piękne zielone  bukiety. Nasza praca się opłaca, zwłaszcza, że zupa z naszych ogrodowych warzyw będzie pyszna. Pozdrawiamy i zapraszamy do aktywności !!!! Klasy SPdP.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.