foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Jak zawsze po wakacjach spotkaliśmy się, aby wspólnie ustalić plan działań promujących zdrowie w nowym roku szkolnym.  Wrzesień, to od  25 lat pora na akcję „ Sprzątanie Świata”. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem „Akcja – segregacja”. Dlatego też uczestnicy spotkania przypomnieli zasady selekcji odpadów i sprawnie  umieścili śmieci w określonych pojemnikach.
Ustalono także, że  nadal zbierać będziemy nakrętki, baterie, miedziaki i elektrośmieci. W atmosferze zabawy przypomnieliśmy, co warunkuje  zdrowy styl życia. Cała społeczność odczytała Manifest  Zdrowia i  złożyła  przyrzeczenie. W roku szkolnym podejmujemy się realizować wszystkie zadania prozdrowotne pod hasłem: „Wspólna praca się opłaca – razem możemy więcej”!!! 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.