foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Dzień Dziecka to doskonała okazja, by razem i zdrowo świętować . Razem bo dzieci, rodzice i pracownicy szkoły, a zdrowo, bo dietetycznie i sportowo.  31 maja 2019 r. już po raz kolejny odbył się  w szkole przy ulicy Bytnara „Rudego” Festyn Rodzinny. W programie imprezy  znalazły się różne atrakcje: warsztaty kulinarne, poczęstunek, balonowe cuda, loteria fantowa, wyścigi na wesoło, gra terenowa, pokaz tańca oraz dyskoteka. Festynowe hasła żywiołowe, odnalezione podczas gry to ogień i woda. Pogoda i humory dopisały, a werwy do działania też nikomu nie brakowało. Zwieńczeniem imprezy było losowanie nagród głównych oraz wspólna fotografia i dyskoteka.   

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.