foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Przygotowania do Jasełek trwały w świetlicy szkolnej już od początku grudnia. Uczniowie śpiewali podczas prób kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne – w sumie podczas  występu zostało ich zaprezentowanych aż piętnaście. 21 grudnia przed Wigilią Świąt Bożego Narodzenia podczas przedstawienia „Polskie Jasełka” usłyszeliśmy miedzy innymi: „Anioł pasterzom mówił”, „Hej, w dzień narodzenia”, „Kiedy dzieckiem jest Bóg”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Kto wie?” i wiele, wiele innych. Na koniec wystąpili również nauczyciele: Panowie zaśpiewali - „Jest taki dzień”, a Panie - „Oto o północy”, za które otrzymali od uczniów wielkie brawa. Niebawem spotkamy się znowu na koncercie kolęd, na który serdecznie zapraszamy. Świetlica szkolna.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.