foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Od 10 grudnia 2018 r. serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny zorganizowany w świetlicy szkolnej przy ul. Książąt Opolskich 21. Na specjalnie przygotowanym stoisku znajdują się własnoręcznie wykonane dekoracje: stroiki z szyszek i orzechów, bombki, aniołki, szopki bożonarodzeniowe, choinki ze sznurka, ozdoby z gipsu oraz ciasteczka. To wszystko można zapakować w uszyte woreczki i torebki. Ozdoby są bardzo oryginalne, starannie wykonane i pomysłowe. Z góry dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji. Życzymy Wesołych Świąt – Świetlica szkolna.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.