foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W piątek 9 listopada 2018 roku w ZSS Opole przy ul. Książąt Opolskich odbył się uroczysty Apel z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zespół Artystyczny świetlicy szkolnej pięknie zaśpiewał pieśń ”Polska – mój kraj” oraz „Biały krzyż”. Zaprezentowali także pracę plastyczną w postaci mapy Polski nad którą pracowali w ciągu tygodnia. Mieliśmy także okazję zobaczyć chór nauczycieli z ZSS w Opolu, którzy zaprezentowali pieśń „Rozkwitały pąki białych róż”, za co otrzymali od uczniów wielkie brawa. 
 

 

Kontakt

 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

Adres e-mail awaryjny zssopole@gmail.com
 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.