foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W ramach współpracy świetlicy szkolnej z Domem Dziennego Pobytu „Złota Jesień” w Opolu, 14 listopada wystąpił w naszej szkole chór „Złoty Liść”. W auli szkolnej przy  ul. Książąt Opolskich 21 zespół przedstawił nam słowno – muzyczny program patriotyczny, podczas którego usłyszeliśmy wiele pięknych pieśni legionowych i wojskowych. Na koncert przyszli uczniowie całej szkoły i chętnie włączali się do wspólnego śpiewu. Niedługo znowu się spotkamy podczas koncertu kolęd, na który serdecznie zapraszamy - 11wychowawcy świetlicy szkolnej.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.