foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W dniach 25.07 – 02.08.2015 w Los Angeles odbyły się XIV Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, w których nasza drużyna piłki nożnej kobiet zdobyła brązowy medal. W skład reprezentacji Polski  w piłce nożnej weszła uczennica naszej szkoły Katarzyna Biskup oraz Joanna Bek – trener główny reprezentacji.

 Nasza przygoda zaczęła się 19 lipca, gdzie przed północą ruszyliśmy w stronę Warszawy. Nad ranem zostaliśmy zakwaterowani w hotelu, w którym czekało nas dużo przygotowań związanych z wyjazdem. Po południu wyruszyliśmy do hotelu Novotel, gdzie odbyła się uroczystość pożegnania reprezentacji, wręczenie nominacji olimpijskich oraz listów gratulacyjnych od pierwszej damy Rzeczypospolitej Polskiej Anny Komorowskiej. Życzenia wielu medali złożyli zawodnikom: Minister Sportu i Turystyki Adam Korol, Ambasador USA Stephen D. Mull, Ambasadorowie Olimpiad Specjalnych i wybitni sportowcy: Roman Kosecki i Andrzej Supron oraz Jolanta Zendran, Wiceprezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A., sponsor polskiej reprezentacji. Uroczystość prowadził Michał Olszański.

Czytaj więcej o Igrzyskach w Los Angeles

 

Kontakt

Adres e-mail: 
 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.