foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

1. W załączniku do komunikatu znajdą Państwo dokument określający warunki funkcjonowania szkoły w dniach 25.03. 2020 r. do 10.04.2020 r. Proszę o zapoznanie się z nim oraz zastosowanie  do zaleceń.
2.  Istotną zmianą, w stosunku do dotychczasowej naszej pracy, jest wprowadzenie codziennych zdalnych zajęć z uczniem. Chcę podkreślić ogrom wyzwań stojących przed wychowawcami klas, którzy koordynują pracę nauczycieli w klasach. Nauczycielom wychowawcom pozostawiam pełną autonomię w ich organizacji.
3. Zobowiązuję wszystkich nauczycieli do dostosowania się do wskazań wychowawców klas, a przede wszystkim terminowe wysyłanie materiałów do wychowawców. Materiały na dany dzień należy wysyłać do wychowawców klas najpóźniej do godziny 9 rano każdego dnia. Wychowawcy klas muszą mieć  czas, by zebrać wszystkie przesłane materiały, by przesłać je uczniom/rodzicom. 
4. Wszelkie sprawy proszę konsultować z koordynatorami określonymi w zasadach, które przesłałem załączniku.
5. Do najbliższego piątku wychowawcy klas, wraz z zespołem nauczycieli, tam, gdzie to jest konieczne, mogą ustalić inny plan zajęć, tak by obciążenie pracą ucznia było najbardziej równomierne. Informację należy przesłać koordynatorom.
6. Od poniedziałku 30 marca br. nasza praca powinna być w pełni zdalna.
7. Wychowawców klas proszę o przekazanie rodzicom uczniów informacji ujętych w załączniku.
8. Dziękuję Państwu za ogromny wysiłek w podjęciu nowych zadań, mam nadzieję, że podjęte przeze mnie uregulowania nie utrudnią Państwu pracy. Jeżeli jest odwrotnie, proszę o zgłaszanie uwag bezpośrednio do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
 
Marek Wróbel 
 
 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.