foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

28 listopada uczniowie klas szkoły podstawowej bawili się w klubie muzycznym "Stodoła Żeglarzy” na Andrzejkach. Zabawa w Stodole możliwa jest dzięki właścicielowi klubu, który od lat gości nas u siebie w atmosferze życzliwości i sympatii. Zabawa przy muzyce przeplatana jest oczywiście wróżbami, których nie może zabraknąć podczas Andrzejek. Między innymi: ,,Hokus - pokus, czary - mary, aby wróżby się spełniły, złóżmy dary” i pieniążki wpadają do miski. Kto trafi do miski, temu wróżby się spełnią. Teraz czas na buty, butelkę i oczywiście serca…
Organizatorki: Agata Kowalczyk-Juraszek i Ewa Rześniowiecka.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.